| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 13 | 14 | 24.5 | 4.5 | 9.2 | 49.2 | 0.3 | 0.8 | 36.4 | 4 | 6 | 66.7 | 5.4 | 2.5 | 7.9 | 1 | 1.8 | 2.2 | 4.8 | 1.6 | 0.8 | 0.2 | 21.1 | |||||||||
| Total | 13 | 13 | 182 | 318 | 59 | 120 | 49.2 | 4 | 11 | 36.4 | 52 | 78 | 66.7 | 70 | 33 | 103 | 13 | 24 | 29 | 63 | 21 | 10 | 3 | 274 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 13 | 22.9 | 40 | 7.4 | 15.1 | 49.2 | 0.5 | 1.4 | 36.4 | 6.5 | 9.8 | 66.7 | 8.8 | 4.2 | 13 | 1.6 | 3 | 3.6 | 7.9 | 2.6 | 1.3 | 0.4 | 34.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 13 | 13 | 182 | 316 | 104.12 | 101.26 | 2.85 | 54.82 | 49.62 | 26.43 | 190 | 0.96 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 127/224 | 56.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 4/15 | 26.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 10/28 | 35.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/11 | 27.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 3/10 | 30% |
| • 3 pontos közép | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos jobb | 8/15 | 53.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2026. 04. 18. |
|
DEAC | 79 –67 | * | 0 | 23 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 5 | 17 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 15 | |||
| 2164 | 2026. 04. 21. |
|
DEAC | 85 –82 | * | 15 | 16 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 | 22 | |||
| 2164 | 2026. 04. 24. |
|
DEAC | 104 –71 | * | 19 | 20 | 8 | 14 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 60 | 8 | 4 | 12 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 25 | |||
| 2164 | 2026. 04. 27. |
|
DEAC | 75 –73 | * | 11 | 26 | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 8 | 5 | 13 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 23 | |||
| 2164 | 2026. 04. 29. |
|
DEAC | 102 –78 | * | 10 | 26 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12 | |||
| 2165 | 2026. 05. 02. |
|
Falco KC Szombathely | 97 –79 | * | 17 | 24 | 5 | 11 | 45.5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 4 | 1 | 5 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 23 | |||
| 2165 | 2026. 05. 05. |
|
Falco KC Szombathely | 81 –91 | * | 17 | 26 | 7 | 12 | 58.3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | 37.5 | 2 | 3 | 5 | 2 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 17 | |||
| 2165 | 2026. 05. 08. |
|
Falco KC Szombathely | 93 –92 | * | 13 | 24 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 10 | 90 | 5 | 2 | 7 | 1 | 1 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 22 | |||
| 5473 | 2026. 05. 14. |
|
Atomerőmű SE | 88 –80 | * | 19 | 24 | 5 | 9 | 55.6 | 1 | 2 | 50 | 6 | 7 | 85.7 | 6 | 3 | 9 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 0 | 34 | |||
| 5473 | 2026. 05. 17. |
|
Atomerőmű SE | 113 –92 | * | 15 | 27 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 4 | 3 | 7 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 21 | |||
| 5473 | 2026. 05. 20. |
|
Atomerőmű SE | 85 –83 | * | 19 | 32 | 6 | 10 | 60 | 1 | 3 | 33.3 | 4 | 7 | 57.1 | 9 | 2 | 11 | 1 | 4 | 1 | 5 | 4 | 3 | 0 | 30 | |||
| 5473 | 2026. 05. 23. |
|
Atomerőmű SE | 77 –71 | * | 8 | 25 | 2 | 9 | 22.2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 5473 | 2026. 05. 25. |
|
Atomerőmű SE | 73 –66 | * | 19 | 25 | 6 | 9 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 4 | 7 | 57.1 | 6 | 0 | 6 | 1 | 3 | 3 | 8 | 2 | 0 | 1 | 26 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 18 | 18 | 13234 | 21.9394 | 4.785 | 8.9160 | 53.153.1 | 0.59 | 1.221 | 42.842.8 | 2.137 | 3.258 | 63.863.8 | 3.462 | 2.851 | 6.3113 | 0.611 | 1.527 | 2.851 | 3.155 | 1.119 | 0.610 | 0.23 | 17.1307 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 18 | 18 | 13234 | 21.9394 | 4.785 | 8.9160 | 53.153.1 | 0.59 | 1.221 | 42.842.8 | 2.137 | 3.258 | 63.863.8 | 3.462 | 2.851 | 6.3113 | 0.611 | 1.527 | 2.851 | 3.155 | 1.119 | 0.610 | 0.23 | 17.1307 | ||||
| Összesítés | 18 | 18 | 13234 | 21.9394 | 4.785 | 8.9160 | 53.153.1 | 0.59 | 1.221 | 42.842.8 | 2.137 | 3.258 | 63.863.8 | 3.462 | 2.851 | 6.3113 | 0.611 | 1.527 | 2.851 | 3.155 | 1.119 | 0.610 | 0.23 | 17.1307 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 13 | 13 | 14182 | 24.5318 | 4.559 | 9.2120 | 49.249.2 | 0.34 | 0.811 | 36.436.4 | 452 | 678 | 66.766.7 | 5.470 | 2.533 | 7.9103 | 113 | 1.824 | 2.229 | 4.863 | 1.621 | 0.810 | 0.23 | 21.1274 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 13 | 13 | 14182 | 24.5318 | 4.559 | 9.2120 | 49.249.2 | 0.34 | 0.811 | 36.436.4 | 452 | 678 | 66.766.7 | 5.470 | 2.533 | 7.9103 | 113 | 1.824 | 2.229 | 4.863 | 1.621 | 0.810 | 0.23 | 21.1274 | ||||
| Összesítés | 13 | 13 | 14182 | 24.5318 | 4.559 | 9.2120 | 49.249.2 | 0.34 | 0.811 | 36.436.4 | 452 | 678 | 66.766.7 | 5.470 | 2.533 | 7.9103 | 113 | 1.824 | 2.229 | 4.863 | 1.621 | 0.810 | 0.23 | 21.1274 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 1414 | 2323 | 66 | 99 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 44 | 11 | 55 | 00 | 33 | 33 | 33 | 00 | 00 | 00 | 1414 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 1 | 1 | 1414 | 2323 | 66 | 99 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 44 | 11 | 55 | 00 | 33 | 33 | 33 | 00 | 00 | 00 | 1414 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1414 | 2323 | 66 | 99 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 44 | 11 | 55 | 00 | 33 | 33 | 33 | 00 | 00 | 00 | 1414 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 32 | 32 | 13.4430 | 23735 | 4.7150 | 9289 | 51.951.9 | 0.413 | 1.134 | 38.238.2 | 2.891 | 4.3138 | 65.965.9 | 4.2136 | 2.785 | 6.9221 | 0.724 | 1.754 | 2.683 | 3.8121 | 1.340 | 0.620 | 0.26 | 18.6595 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 32 | 32 | 13.4430 | 23735 | 4.7150 | 9289 | 51.951.9 | 0.413 | 1.134 | 38.238.2 | 2.891 | 4.3138 | 65.965.9 | 4.2136 | 2.785 | 6.9221 | 0.724 | 1.754 | 2.683 | 3.8121 | 1.340 | 0.620 | 0.26 | 18.6595 | ||||
| Összesítés | 32 | 32 | 13.4430 | 23735 | 4.7150 | 9289 | 51.951.9 | 0.413 | 1.134 | 38.238.2 | 2.891 | 4.3138 | 65.965.9 | 4.2136 | 2.785 | 6.9221 | 0.724 | 1.754 | 2.683 | 3.8121 | 1.340 | 0.620 | 0.26 | 18.6595 | ||||||